Płytki Domino i sposoby ich wykorzystania

płytki dominoWraz z upływającym czasem zmienia się podejście do aranżacji pomieszczeń. Dywany i parkiety coraz częściej stają się melodią przeszłości. Obecnie bardzo modne stały się podłogi wykonane z płytek ceramicznych. Stosuje się je nie tylko w łazienkach, kuchniach czy korytarzach, ale również w pokojach dziennych i na zewnątrz budynku.

Podłoga wykonana z płytek Domino ma wiele niepodważalnych zalet. Przede wszystkim jest odporna na wodę i wilgoć, a gdy coś się rozleje łatwo to posprzątać. Z tego powodu płytki ceramiczne od dawna są bardzo popularne w kuchniach i łazienkach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by glazurę położyć na podłogach w innych pomieszczeniach. Płytki Domino dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu w łatwy sposób możemy je dopasować do wystroju każdego pomieszczenia.

Płytki ceramiczne doskonale nadają się do zastosowania również na zewnątrz budynku. Ich struktura jest wystarczająco trwała, aby poradziły sobie z warunkami atmosferycznymi o każdej porze roku. Długa ekspozycja na słońce, jak również bardzo niskie temperatury nie jest im straszna. Ważne jest dobranie odpowiedniego kleju na którym zostaną położone, który także musi posiadać wszystkie te właściwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *